Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych
Psycholog mgr Marcin Dobrzyński
Psycholog

mgr Marcin Dobrzyński

Ukończyłem całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychodynamicznym organizowanym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. W pracy korzystam z metod terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP), dającej terapeucie wsparcie w pracy z szerokim spektrum zaburzeń i trudności z jakimi zgłaszają się pacjenci. W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów

Istotą psychoterapii jest dla mnie zaufanie i współpraca między pacjentem a terapeutą. Wierze, że praca nad takimi obszarami jak: nierozwiązane konflikty wewnętrzne, nieuświadomione mechanizmy działania oraz ukryte potrzeby jest wyjątkowo skuteczna w procesie zdrowienia i poprawy jakości życia.
W pracy indywidualnej pomagam ludziom w radzeniu sobie z trudnościami psychicznymi, które związane są zarówno z bieżącymi kryzysami, jak i z bagażem wcześniejszych życiowych doświadczeń. Poprzez indywidualną pracę psychologiczną wspieram swoich pacjentów w rozumieniu siebie i innych, tak by każdy, kto zdecyduje się tę pracę podjąć, mógł kroczyć przez życie bardziej świadomie i czerpać z niego jak najwięcej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem min. na oddziałach I i III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradni Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa-Mokotów, Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Fundacji Nagle Sami, Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi, Środowiskowych Domach Samopomocy oraz Ośrodkach Oparcia Społecznego.

Doskonaląc umiejętności zawodowe, aktywnie  biorę udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach związanych z tematyką psychoterapeutyczną.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Warszawskiego Towarzystwa Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi.

W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zobowiązuje mnie to do bezwzględnego zachowania tajemnicy zawodowej.

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:00 – 21:00

Punkt pobrań badań laboratoryjnych
Wtorek 7:15 - 11:15
Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: biuro@naszaklinika.com.pl


Inspektor Danych osobowych: Katarzyna Mączyńska, mail: inspektor@mbrk.pl


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne