Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Poznaj nas

Nasza Klinika powstała na początku 2017 roku. Nasz zespół tworzą lekarze wykwalifikowani specjaliści zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych m.in. otropeda, reumatolog, neurolog, chirurg, chirurg naczyniowy, laryngolog, dermatolog, ginekolog, lekarz rehabilitacji medycznej, pediatra; fizjoterapeuci dziecięcy, którzy zajmują się dziećmi już od pierwszych dni życia, pracujący m.in. metodą NDT Bobath, metodą FITS, która służy do korygowania wad postawy oraz skolioz, fizjoterapeuci dla dorosłych, którzy mogą zająć się każdym pacjentem oraz każdą dolegliwością, nawet w warunkach domowych oraz inni specjaliści dla dzieci i dorosłych tacy jak: logopeda, psycholog, pedagog, terapeuci Integracji Sensorycznej, dietetyk, a nawet terapeuta słuchu metodą Johansen IAS. Nasz zespół opiekuje się pacjentami w naszej placówce z ogromną troską, dbając o najmniejsze detale w diagnostyce oraz prowadzoenj terapii.

Konsultacje u specjalistów

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i terapeutów. Naszym celem jest pomaganie pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia, dlatego trafna diagnoza i skuteczne leczeniesą naszym priorytetem.

Nasza Klinika to ośrodek, w którym przeprowadzana jest ortopedyczna rehabilitacja dzieci i dorosłych, fizykoterapia oraz neurologiczna rehabilitacja po udarze. Specjalizujemy się również w leczeniu schorzeń kręgosłupa i lumbago.

Dla dzieci i młodzieży stworzyliśmy dedykowane pakiety rehabilitacyjne, aby poprawiać jakość życia pacjentów m.in. z wadami postawy i schorzeniami kręgosłupa, mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa czy spektrum autyzmu. W zakresie naszych usług jest również terapia SI.

Misja i cele Naszej Kliniki

Naszą misją jest dostarczanie pacjentom opieki medycznej na najwyższym poziomie. Chcemy mieć pewność, że w każdym przypadku choroby, urazu czy zaburzenia rozwojowego osiągamy maksymalne możliwe efekty terapeutyczne.

Diagnostyka lekarska, rehabilitacja dzieci i dorosłych orazprzywracanie zdrowia naszym pacjentom to nasz cel i pasja, który realizujemy na co dzień. Dzięki temu pacjenci otrzymują od nas kompleksową terapię, mogąc liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Staramy się ich edukować i poprawiać sprawność ruchową oraz kondycję psychiczną. Do każdego naszego pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie: od rozpoznania, po zaplanowanie terapii, jej zastosowanie i ocenę wyników leczenia. Chcemy być blisko pacjenta i odpowiadać na jego potrzeby – po to, aby przywrócić sprawność i komfort w wykonywaniu codziennych czynności.

Dlaczego my?

Jesteśmy unikalnym ośrodkiem, ponieważ nasz zespół medyczny tworzą specjaliści, którzy w kompleksowy sposób zajmują się każdym pacjentem.

Co nas wyróżnia

Leczymy dolegliwości układu kostnego, stawowego, mięśniowego, powięziowego oraz nerwowego. Jako poradnia rehabilitacyjna przeprowadzamy nie tylko konsultacje rehabilitacyjne, ale wykonujemy również rehabilitację przygotowującą do operacji, jak i kompleksową terapię pooperacyjną.

NOCLEG DLA PACJENTÓW 

Dla Pacjentów przyjeżdżających z daleka proponujemy skorzystanie z dogodnej cenowo oferty noclegu w pobliżu kliniki. Nasz partner, Centrum Edukacyjno-Formacyjne (przy Wyższym Seminarium Duchownym Księży Pallotynów) w Ołtarzewie (ok. 1km od kliniki) przygotował specjalną propozycje dla Pacjentów Naszej Kliniki. 

Zachęcamy do skorzystania! 

Ceny pobytowe (noclegi i wyżywienie)

Możliwość skorzystania z pokoju rodzinnego 5 os. (zniżki dla dzieci)

7-dniowy pobyt: 10% zniżki na noclegi

Parking na terenie WSD – gratis; możliwość korzystania z wewnętrznego parku

Dostępna kaplica (do osobistej modlitwy i medytacji)

Więcej informacji na: http://www.wsdsac.pl/pl/

PIERWSZA WIZYTA

Cieszmy się, że rozpoczynają Państwo rehabilitację w Naszej Klinice.
Prosimy o zabranie kompletnej dokumentacji medycznej dotyczącej Państwa stanu zdrowia.
Na pierwszą wizytę prosimy o zabranie ze sobą:

Pacjenci zgłaszający się na rehabilitację proszeni są o zabranie stroju sportowego.
Nasz Klinika oferuje Państwu szatnię. Konieczna jest zmiana stroju i obuwia na sportowe.
Sprawne i efektywne przeprowadzenie ćwiczeń będzie możliwe, jeśli strój sportowy będzie umożliwiał łatwy dostęp do leczonej części ciała.
Przykład:  jeśli zgłaszają się Państwo na rehabilitację barku, prosimy o założenie koszulki na ramiączkach. W trakcie programu rehabilitacji kolana dogodnym strojem sportowym są krótkie spodenki.

 

Zobacz zdjęcia:

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 7:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 13:00

Punkt pobrań:
od poniedziałku do czwartku 7:00-11.00, Piątek 7:00-10:30

Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: [email protected]


Inspektor Danych osobowych: Katarzyna Mączyńska, mail: [email protected]


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne