Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Nie tylko poradnia rehabilitacyjna – poznaj nas

Chociaż Nasza Klinika powstała na początku 2017 roku, mamy wieloletnie doświadczenie jako poradnia rehabilitacyjna oraz ośrodek organizujący turnusy rehabilitacyjne w Ożarowie Mazowieckim. Nasz zespół medyczny opiekuje się pacjentami w naszej placówce partnerskiej w Izabelinie, która od dawna jest ośrodkiem cenionym i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Pracują tam wykwalifikowani lekarze takich specjalizacji, jak: rehabilitacja medyczna, ortopedia i traumatologia, anestezjologia, balneologia i fizjoterapia.

Konsultacje rehabilitacyjne u specjalistów

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i terapeutów zajęciowych. Naszym celem jest pomaganie pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia, dlatego trafna diagnoza i skuteczne leczenie bólu są priorytetem.

Nasza Klinika to ośrodek, w którym przeprowadzana jest ortopedyczna rehabilitacja dzieci i dorosłych, fizykoterapia oraz neurologiczna rehabilitacja po udarze. Specjalizujemy się również w leczeniu schorzeń kręgosłupa i lumbago.

Dla dzieci i młodzieży stworzyliśmy dedykowane pakiety rehabilitacyjne, aby poprawiać jakość życia pacjentów m.in. z wadami postawy i schorzeniami kręgosłupa, mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa czy spektrum autyzmu. W zakresie naszych usług jest również terapia SI.

Misja i cele Naszej Kliniki

Naszą misją jest dostarczanie pacjentom opieki medycznej na najwyższym poziomie. Chcemy mieć pewność, że w każdym przypadku choroby, urazu czy zaburzenia rozwojowego osiągamy maksymalne możliwe efekty terapeutyczne.

Ortopedyczna rehabilitacja dzieci i dorosłych, terapia neurologiczna oraz przywracanie zdrowia naszym pacjentom to nasz cel i pasja, który realizujemy na co dzień. Dzięki temu pacjenci otrzymują od nas kompleksową terapię, mogąc liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Staramy się ich edukować i poprawiać sprawność ruchową. Do każdego naszego pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie: od rozpoznania, po zaplanowanie terapii, jej zastosowanie i ocenę wyników leczenia. Chcemy być blisko pacjenta i odpowiadać na jego potrzeby – po to, aby przywrócić sprawność i komfort w wykonywaniu codziennych czynności.

Dlaczego my?

Jesteśmy unikalnym ośrodkiem rehabilitacyjnym, ponieważ nasz zespół medyczny opracował dedykowane turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w oparciu o punkt przedszkolny. 

Co nas wyróżnia

Leczymy dolegliwości układu kostnego, stawowego, mięśniowego, powięziowego oraz nerwowego. Jako poradnia rehabilitacyjna przeprowadzamy nie tylko konsultacje rehabilitacyjne, ale wykonujemy również rehabilitację przygotowującą do operacji, jak i kompleksową terapię pooperacyjną.

NOCLEG DLA PACJENTÓW 

Dla Pacjentów przyjeżdżających z daleka proponujemy skorzystanie z dogodnej cenowo oferty noclegu w pobliżu kliniki. Nasz partner, Centrum Edukacyjno-Formacyjne (przy Wyższym Seminarium Duchownym Księży Pallotynów) w Ołtarzewie (ok. 1km od kliniki) przygotował specjalną propozycje dla Pacjentów Naszej Kliniki. 

Zachęcamy do skorzystania! 

Ceny pobytowe (noclegi i wyżywienie)

Możliwość skorzystania z pokoju rodzinnego 5 os. (zniżki dla dzieci)

7-dniowy pobyt: 10% zniżki na noclegi

Parking na terenie WSD – gratis; możliwość korzystania z wewnętrznego parku

Dostępna kaplica (do osobistej modlitwy i medytacji)

Więcej informacji na: http://www.wsdsac.pl/pl/

PIERWSZA WIZYTA

Cieszmy się, że rozpoczynają Państwo rehabilitację w Naszej Klinice.
Prosimy o zabranie kompletnej dokumentacji medycznej dotyczącej Państwa stanu zdrowia.
Na pierwszą wizytę prosimy o zabranie ze sobą:

Pacjenci zgłaszający się na rehabilitację proszeni są o zabranie stroju sportowego.
Nasz Klinika oferuje Państwu szatnię. Konieczna jest zmiana stroju i obuwia na sportowe.
Sprawne i efektywne przeprowadzenie ćwiczeń będzie możliwe, jeśli strój sportowy będzie umożliwiał łatwy dostęp do leczonej części ciała.
Przykład:  jeśli zgłaszają się Państwo na rehabilitację barku, prosimy o założenie koszulki na ramiączkach. W trakcie programu rehabilitacji kolana dogodnym strojem sportowym są krótkie spodenki.

 

Zobacz zdjęcia:

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:00 – 21:00

Punkt pobrań badań laboratoryjnych
Wtorek 7:15 - 11:15
Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: biuro@naszaklinika.com.pl


Inspektor Danych osobowych: Dorota Szmurło, mail: inspektor@mbrk.pl


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne