O nas

Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i terapeutów zajęciowych. Naszym celem jest pomaganie pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Dostosowaliśmy nasze programy rehabilitacyjne, aby pomagać zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Dla dzieci i młodzieży stworzyliśmy dedykowane programy rehabilitacyjne, aby poprawiać jakość życia pacjentów m.in. z wadami postawy i schorzeniami kręgosłupa, mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa czy spektrum autyzmu. W zakresie naszych usług jest również terapia sensoryczna.

Pomimo, że Nasza Klinika powstała na początku 2017 roku, mamy prawie 10 lat doświadczenia. Nasz zespół medyczny opiekuje się pacjentami w naszej placówce partnerskiej w Izabelinie, która już od dawna jest ośrodkiem cenionym i rozpoznawalnym wśród pacjentów. Pracują tam wykwalifikowani lekarze takich specjalizacji, jak: rehabilitacja medyczna, ortopedia i traumatologia, anestezjologia, balneologia i medycyna fizykalna.

 

Misja i cele Naszej Kliniki

Naszą misją jest dostarczanie pacjentom opieki medycznej najwyższej jakości i pewność, że w każdym przypadku choroby, urazu czy zaburzenia rozwojowego osiągamy maksymalne możliwe efekty terapeutyczne.

Rehabilitacja ortopedyczna i neurologiczna oraz przywracanie zdrowia naszym pacjentom to nasz cel i pasja, który realizujemy na co dzień. Nasi pacjenci otrzymują od nas kompleksową terapię, staramy się ich edukować i poprawiać sprawność ruchową. Do każdego naszego pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie, od rozpoznania, po zaplanowanie terapii, jej zastosowanie i ocenę wyników leczenia. Staramy się być blisko pacjenta i odpowiadać na jego potrzeby.

 

Co nas wyróżnia

Leczymy dolegliwości układu kostnego, stawowego, mięśniowego, powięziowego oraz nerwowego.
Prowadzimy rehabilitację przygotowującą do operacji, jak i kompleksową terapię pooperacyjną.

Jesteśmy unikalnym ośrodkiem rehabilitacyjnym, ponieważ nasz zespół medyczny opracował dedykowane turnusy rehabilitacyjne dla dzieci w oparciu o punkt przedszkolny. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ! 

Zobacz zdjęcia:

Opinie pacjentów

X

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:00 – 21:00
Sobota
8:00 – 14:00

Punkt pobrań badań laboratoryjnych
Poniedziałek i środa 7:00 - 11:00
Sobota 8:00 - 11:00

Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Dyrektor Medyczny lek. Andrzej Piotrowski w każdy poniedziałek udziela konsultacji w godz. 15:00-16:00 dla pacjentów pod numerem tel.: 604 461 625

Kontakt do biura kliniki: biuro@naszaklinika.com.pl

Zobacz pełną mapę

Masz pytania? Napisz do nas.

Zapisz się na wizytę