Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych
Psychodietetyk mgr Bogdan Bartkiewicz
Psychodietetyk

mgr Bogdan Bartkiewicz

Jestem psychodietetykiem, absolwentem studiów podyplomowych z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Posiadam bogatą wiedzę na temat zaburzeń odżywiania. W swojej pracy wykorzystuję elementy dialogu motywacyjnego, terapii zaangażowania i akceptacji ACT oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Posiadam solidne podstawy z fizjologii odżywiania oraz obszerną wiedzę na temat właściwości produktów spożywczych, składników pokarmowych i ich wpływu na zdrowie człowieka dzięki ukończonym studiom na Akademii Rolniczej w Lublinie.
Pomagam pacjentowi w zbudowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii odżywiania oraz procesów fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w jego organizmie. W swojej pracy wychodzę z założenia, że terapia jest własnością pacjenta, a nie terapeuty i jest prowadzona po to tylko, ażeby mu pomóc uporać się z jego własnym problemem. Przez cały okres terapii pacjent powinien wiedzieć co się dzieje i dlaczego, w każdym momencie, kiedy coś jest dla niego nie jasne lub budzi jego wątpliwości – powinien zadawać pytania, prosić o wyjaśnienie. Podobnie, jeżeli pacjent z czymś się nie zgadza, powinien to zakomunikować. Interdyscyplinarne podejście do problemów z odżywianiem polegające na rozumieniu i wyjaśnieniu problemów psychicznych i biologicznych jest skutecznym rozwiązaniem do pozbycia się złych nawyków oraz wprowadzenia i utrwalenia nowych, prawidłowych zachowań żywieniowych.

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 7:00 – 21:00
Sobota 9:00 - 13:00

Punkt pobrań:
od poniedziałku do czwartku 7:00-11.00, Piątek 7:00-10:30

Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: [email protected]


Inspektor Danych osobowych: Katarzyna Mączyńska, mail: [email protected]


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne