Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych
psychoterapeuta  Magdalena Świderska
psychoterapeuta

Magdalena Świderska

Jestem psychoteraputką Gestalt. Swoje kompetencje poszerzam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, szkoły akredytowanej przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii oraz Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt. W celu utrzymania wysokiej jakości pracy podlegam stałej superwizji. Dodatkowo jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesu, absolwentką Szkoły Cauchów i Trenerów TROP rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Rozwój osobisty to moja pasja. Zanim rozpoczęłam obecną pracę, jako uczestnik brałam udział w wielu zajęciach, które wsparły mnie w moim własnym rozwoju. Mam za sobą kilkaset godzin pracy własnej odbytej podczas psychoterapii indywidualnej, grupowej, treningów interpersonalnych i terapeutycznych, coauchingu i warsztatów rozwojowych.

Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i rodziną, zdobyte podczas współpracy z Domem Dziecka, Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Psychoterapii oraz jako osoba prowadząca szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego. Zanim rozpoczęłam obecną drogę zawodową, wiele lat pracowałam w strukturach korporacyjnych z czego część na stanowiskach kierowniczych w kraju i za granicą. Był to dla mnie bardzo ważny etap w życiu zawodowym jak i rozwoju osobistym, pomaga mi w mojej obecnej pracy. Dzięki temu moich klientów w wielu aspektach mogę wspierać nie tylko jako teoretyk, ale również jako praktyk.

 

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:00 – 21:00

Punkt pobrań badań laboratoryjnych
Wtorek 7:15 - 11:15
Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: biuro@naszaklinika.com.pl


Inspektor Danych osobowych: Dorota Szmurło, mail: inspektor@mbrk.pl


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne