Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych
Fizjoterapeuta dziecięcy mgr Magdalena Kątnik
Fizjoterapeuta dziecięcy

mgr Magdalena Kątnik

Posiadam ponad 6 lat doświadczenia. Studiowałam na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Rzeszowskiego, naukę kontynuowałam na studiach podyplomowych – Opieka Medyczna na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego. Wiedzę praktyczną zdobyłam w trakcie wielu kursów podyplomowych.

Jestem certyfikowaną terapeutką metody Vojty, PNF, Bobath IBITA, Trójpłaszczyznowej terapii manualnej stóp i kinesiology tapingu, które pozwalają mi rozwinąć umiejętności pracy z dziećmi. Uczestniczyłam w wielu warsztatach dotyczących wad postawy, skolioz, zaburzeń napięcia mięśniowego i rehabilitacji w zaburzeniach chodu. Specjalizuje się w rehabilitacji niemowląt, wcześniaków z problemami napięcia mięśniowego, zaburzeniem rozwoju ruchowego, kręczem szyi po niedotlenieniu okołoporodowym, uszkodzeniu splotu barkowego, dzieci z zespołami genetycznymi np. zespołem Downa i w wielu innych przypadkach, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu. Posiadam również wiedzę z gimnastyki korekcyjnej wykorzystywanej w przypadkach korekcji wad postawy ciała tj. koślawość/szpotawość stóp i kolan, skrzywienia kręgosłupa.

W trakcie rehabilitacji staram się tworzyć przyjazną atmosferę zarówno dla dziecka, jak i rodzica – tylko w takiej atmosferze można osiągnąć zamierzone cele. Uczę wykonywania ćwiczeń w domu, aby osiągnąć maksymalne efekty w możliwie krótkim czasie. Współpraca z rodzicami jest bardzo ważna w mojej pracy – sama jestem mamą malutkiej Julii i wiem, że zaufanie i umiejętności to podstawa udanej terapii – zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Opinie pacjentów
X
Nasza Klinika - Rehabilitacja dzieci i dorosłych

Dmowskiego 39
05-850 Ożarów Mazowiecki
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:00 – 21:00

Punkt pobrań badań laboratoryjnych
Wtorek 7:15 - 11:15
Dyrektor Kliniki Bogdan Bartkiewicz przyjmuje Interesantów w każdy czwartek w godz. 14:00 -16:00

Kontakt do biura kliniki: biuro@naszaklinika.com.pl


Inspektor Danych osobowych: Dorota Szmurło, mail: inspektor@mbrk.pl


Zobacz pełną mapę

Nawiguj

Masz pytania? Napisz do nas.

  • Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia

    Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych

    Deklaracja zgody na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne

Zapisz się na wizytę